VŠETKO O NÁKUPE

Všetko o nákupe


Dostupnosť tovaru - Vážení zákazníci v našej ponuke e-shopu je uvedená skladová dostupnosť produktov.

Tovar ktorý je skladom bude expedovaný ihneď po vybavení Vašej objednávky v priebehu 2 - 5 pracovných dní. Doručenie prebehne do 2-3 dní od expedície tovaru. 

Produkty uvedené na objednávku, sú vyrábané individuálne formou zákazky u výrobcu doba dodania 4 - 6 týždňov od objednania.

Balenie tovaru - Vaše objednávky prechádza pred odoslaním dôkladnou kontrolou. Kožené kabelky, cestovné kufre, cestovné tašky a iné objemnejšie tovaru, je balené v igelitových vreckách, vložené do prepravných krabíc a vypolstrované proti poškodeniu. Kožené peňaženky a drobné doplnky je opatrené igelitovým sáčkom a vložené do bublinkovej obálky.

Platba - tovar je odosielaný na dobierku, platba pri prevzatí u kuriéra.

Doprava tovaru Slovenská republika - prostredníctvom spoločností PPL/DHL Pokiaľ Vám DHL zásielku nedodá priebehu 5 dní od expedície, alebo neoznámi jej uloženia, informujte sa prosím na Vašej najbližšej pobočke, či tam zásielka nie je už uložená. Zvyčajne je zásielka v tomto prípade na najbližším depe, ale oznámenia Vám nebol doručený.

Záručná doba - je 2 roky. Záruka sa vzťahuje na skryté vady, ktoré sa prejavia v priebehu záručného obdobia.

Upozornenie: farebnosť jednotlivých produktov sa môže líšiť v závislosti od nastavenia monitora. Mierna odlišnosť v farebnosti nie je dôvodom pre reklamáciu.

 

CENY DOPRAVY:

DHL: 2 €

Nákup nad 85 € doprava ZADARMO

Osobný odber: ZADARMO

 

Spôsob platby:

Dobierkou: 2 €

V hotovosti na predajni vo Frýdku - Místku

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.